Petra Nareks

Judoista Urekova in Jerman brez uvrstitev
nedelja, 12. junij 2011 ob 16:14
Ljubljana - Urška Urek je na tekmi svetovnega pokala v judu v Lizboni v kategoriji nad 78 kg izgubila že uvodno borbo in ostala brez uvrstitve. Enako usodo je v Tallinnu doživel tudi Gašper...

Petra Nareks peta v Lizboni
Slovenske novice
sobota, 11. junij 2011 ob 17:32
Boj za kolajno ji je onemogočila Nemka Romy Tarangul.

sobota, 11. junij 2011 ob 17:14
Slovenska judoistka Petra Nareks je na tekmi svetovnega pokala v Lizboni v kategoriji do 52 kg osvojila peto mesto.

sobota, 11. junij 2011 ob 17:02
Lizbona - Judoistka Petra Nareks je na sobotni tekmi svetovnega pokala v Lizboni v kategoriji do 52 kg osvojila peto mesto.

Njegov moto je delo, delo, delo
torek, 3. maj 2011 ob 00:10
Slovenski judoisti in judoistke so na dosedanjih članskih prvenstvih stare celine osvojili skupaj kar 25 kolajn, vštevši tudi prvo, ki jo je že davnega leta 1969 v Otendeju osvojil legendarni...